Nasze gabinety

W październiku ubiegłego roku powiększyłyśmy przestrzeń - w tej chwili pracujemy w czterech gabinetach, mamy większą poczekalnię. Poniższe zdjęcia i opisy obrazują "stare" gabinety. Nowe urządziłyśmy w podobnym stylu, zdjęciami podzielimy się jak dopracujemy detale :)

Terapeutikon to mieszkanie na krakowskim Ruczaju, przekształcone na dwa gabinety, większy i mniejszy. Oba zapewniają komfortowe warunki do pracy indywidualnej, a także do psychoterapii bądź konsultacji par lub rodzin:

  Gabinet większy

      Gabinet mniejszy

Większy gabinet, dzięki wymianie foteli na krzesła, staje się wygodną przestrzenią dla terapeutyczno-rozwojowych lub coachingowych spotkań grupowych:

Gabinet większy - spotkanie grupy

W obu gabinetach znajdują się biurko i krzesło, sprzyjające komfortowemu wypełnianiu testów psychologicznych:

Gabinet mniejszy -

Na biurkach często leżą informacyjne i ćwiczeniowe materiały, które przygotowujemy dla zwiększenia skuteczności spotkań terapeutycznych i konsultacyjnych. Wciąż powiększaną bazę tych materiałów znajdziesz tutaj - niektóre z nich możesz wykorzystać samodzielnie!

Gabinet duży - materiały

Jeśli przyjdziesz na umówione spotkanie wcześniej, rozgość się w naszej poczekalni, zrób sobie kawę z mlekiem roślinnym lub herbatę. Możesz też poczytać książki z naszej biblioteczki lub czasopisma, w których znajdziesz artykuły naszych terapeutek:

Terapeutikon - poczekalnia

Nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności - po to, żeby pomagać jak najlepiej. Jednocześnie dbamy o to, żeby Terapeutikon był miejscem przyjaznym, zachęcającym do pozytywnej życiowej zmiany. Zapraszamy!

Nasze usługi

  • Psychoterapia indywidualna
  • Konsultacje i doradztwo
  • Diagnoza psychologiczna i opiniowanie
  • Spotkania online
  • Współpraca z firmami
  • Spotkania grupowe
  • Warsztaty

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Kontakt do terapeutek

Dowiedz się więcej o naszym zespole

Mapka dojazdu